Miłość i namiętność, ludzie i miejsca, sytuacje i emocje, ulotne chwile i niepowtarzalne klimaty

Możecie się bawić spokojnie, wiedząc, że za okiem obiektywu stoi ktoś, kto potrafi oddać niepowtarzalny klimat ceremonii ślubnej i ducha weselnego przyjęcia. Moje zdjęcia zapewniają nie tylko najwyższą jakość techniczną, ale również gwarantują, że zostanie w nich zaklęte "to coś", co powoduje, że za pomocą obrazu przenosimy się w czasie i możemy od nowa przeżywać niezapomniane chwile z całym ich emocjonalnym ładunkiem. Fotograf z pasją potrafi bowiem uwiecznić nie tylko wydarzenia, ale również nieuchwytną aurę wyjątkowych momentów, co w żargonie fotograficznym nazywane jest "punctum". Fotograf myślący w takich kategoriach stara się nie tyko dobrze wykonać swoją pracę, ale dodać do niej szczyptę magii, która czarować będzie przez długie lata, ilekroć ktoś sięgnie po weselny album. 

Oto oferowane przeze mnie pakiety ślubne:

Pakiet Podstawowy A 

Pakiet Podstawowy A obejmuje reportaż z przygotowań, ślubu i wesela. W pakiecie tym gwarantuję:

Pakiet Podstawowy B 

Pakiet Podstawowy B obejmuje reportaż z przygotowań, ślubu i wesela oraz sesję zdjęciową w wybranych przez Młodą Parę miejscu i czasie. W pakiecie tym gwarantuję:

Pakiet Premium C 

Pakiet Premium C obejmuje reportaż z przygotowań, ślubu i wesela, sesję zdjęciową w wybranych przez Młodą Parę miejscu i czasie, udostępnienie zdjęć w chmurze oraz album z wydrukowanymi zdjęciami. W pakiecie tym gwarantuję:

Pakiet Premium D 

Pakiet Premium D obejmuje sesję narzeczeńską w wybranym przez narzeczonych terminie poprzedzającym ślub, reportaż z przygotowań, ślubu i wesela, sesję ślubną w wybranych przez Młodą Parę miejscu i czasie, udostępnienie zdjęć w chmurze oraz album z wydrukowanymi zdjęciami. W pakiecie tym gwarantuję:

Pakiet Narzeczeński

Pakiet Narzeczeński E obejmuje sesję narzeczeńską w wybranym przez narzeczonych miejscu, w terminie poprzedzającym ślub. W pakiecie tym gwarantuję:

Pakiet Małżeński

Pakiet Małżeński obejmuje sesję małżeńską w wybranych przez Młodą Parę miejscu i czasie. W pakiecie tym gwarantuję:

Oferty można mieszać ze sobą i ułożyć własną kompozycję wymaganych usług. W każdym przypadku cena negocjowana jest indywidualnie. 

Standardowo fotografuję do godziny 1.30. To gwarantuje, że na zdjęciach znajdą się oczepiny i inne zabawy przewidziane po północy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, mogę zostać dłużej, jest to kwestia uzgodnienia szczegółów przed uroczystością. Dlaczego nie do białego rana? Z bardzo prostego powodu - goście są już zmęczeni, spoceni, niektórzy wstawieni, makijaże rozmyte, garderoba i fryzury w nieładzie, słowem - nad ranem nie wychodzi się na zdjęciach zbyt atrakcyjnie. W takich sytuacjach obecność fotografa byłaby wręcz nietaktowna. 

 

Chrzciny, pierwsza komunia i inne uroczystości

Bardzo lubię fotografować wyjątkowe chwile. Należą do nich chrzciny, pierwsza komunia święta, bierzmowanie, ale również okrągłe urodziny lub gody, które wymagają uczczenia specjalną imprezą. Oto proponowane przeze mnie pakiety:

Chrzciny / komunia Pakiet Standard 

Pakiet obejmuje reportaż z uroczystości i pamiątkowy album. Pakiet ten zawiera:

Chrzciny / Komunia Pakiet Premium 

Pakiet obejmuje reportaż z uroczystości, przyjęcia dla gości w domu lub lokalu i pamiątkowy album. Pakiet ten zawiera:

Urodziny, imieniny, wieczór kawalerski/panieński, gody 

Pakiet obejmuje reportaż z uroczystości i zdjęcia portretowe jubilatów / solenizantów / bohaterów i bohaterek uroczystości. Zapewniam: